plasma_engine_keystate - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Meta
si: මෙටා

en: Super
si: සුපිරි

en: Left Button
si: වම් බොත්තම

en: Right Button
si: දකුණු බොත්තම

en: Middle Button
si: මැද බොත්තම

en: First X Button
si: පළමු X බො‍ත්‍ත‍ම‍

en: Second X Button
si: දෙ‍ව‍න‍ X බොත්තම

en: Pressed
si: එබූ

en: Latched
si: අගුළු ලූ

en: Locked
si: අඟුලු ලූ
