plasma5support - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
lv: Ierīces statuss

en: A device can now be safely removed
lv: Ierīci varat droši izņemt

en: This device can now be safely removed.
lv: Tagad  ierīci varat droši izņemt.

en: You are not authorized to mount this device.
lv: Jums nav tiesību piemontēt šo ierīci.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
lv: Jums nav tiesību noņemt šo ierīci.

en: You are not authorized to eject this disc.
lv: Jums nav tiesību izgrūst šo disku.

en: Could not mount this device as it is busy.
lv: Ierīci nevarēja piemontēt, jo tā ir aizņemta.

en: One or more files on this device are open within an application.
lv: Kāda programma ir atvērusi vienu vai vairākas datnes šajā ierīcē.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
lv[0]: Programmā „%2“ ir atvērta viena vai vairākas šīs ierīces datnes.
lv[1]: Viena vai vairākas šīs ierīces datnes ir atvērtas programmās: %2.
lv[2]: Viena vai vairākas šīs ierīces datnes ir atvērtas programmās: %2.

en: Could not mount this device.
lv: Neizdevās piemontēt ierīci.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
lv: Neizdevās noņemt ierīci

en: Could not eject this disc.
lv: Neizdevās izgrūst disku.
