plasma-workspace - en to ka translation catalogue (121 entries)

en: Parent UDI
ka: მშობელი UDI

en: Vendor
ka: მომწოდებელი

en: Product
ka: პროდუქტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Icon
ka: ხატულა

en: Emblems
ka: ემბლემები

en: Operation result
ka: ოპერაციის შედეგი

en: Timestamp
ka: დროის შტამპი

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Max Speed
ka: მაქს. სიჩქარე

en: Can Change Frequency
ka: შეუძლია შეცვალოს სიხშირე

en: Block
ka: დაბლოკვა

en: Major
ka: ძირითადი

en: Minor
ka: მცირე

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Storage Access
ka: საცავის წვდომა

en: Accessible
ka: წვდომადი

en: File Path
ka: ფაილის ბილიკი

en: Storage Drive
ka: საცავის დრაივერი

en: Ide
ka: IDE

en: Usb
ka: USB

en: Ieee1394
ka: IEEE1394

en: Scsi
ka: SCSI

en: Sata
ka: SATA

en: Platform
ka: პლატფორმა

en: Hard Disk
ka: მყარი დისკი

en: Cdrom Drive
ka: CD-ROM

en: Floppy
ka: დისკეტა

en: Tape
ka: მაგნიტური ლენტა

en: Compact Flash
ka: კომპაქტური ფლეში

en: Memory Stick
ka: მეხსიერების ჩიპი

en: Smart Media
ka: სმარტ მედია

en: Bus
ka: მატარებელი

en: Drive Type
ka: ამძრავის ტიპი

en: Removable
ka: მოხსნადი

en: Hotpluggable
ka: ცხლად შეერთებადი

en: Optical Drive
ka: ოპტიკური დისკი

en: Supported Media
ka: მხარდაჭერილი მედია

en: Read Speed
ka: კითხვის სიჩქარე

en: Write Speed
ka: ჩაწერის სიჩქარე

en: Write Speeds
ka: ჩაწერის სიჩქარეები

en: Storage Volume
ka: საცავის ტომი

en: Other
ka: სხვა

en: Unused
ka: გამოუყენებელი

en: File System
ka: ფაილური სისტემა

en: Partition Table
ka: დანაყოფების ცხრილი

en: Raid
ka: RAID

en: Encrypted
ka: დაშიფრულია

en: Usage
ka: გამოყენება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Ignored
ka: იგნორირებულია

en: File System Type
ka: ფაილური სისტემის ტიპი

en: Label
ka: იარლიყი

en: Encrypted Container
ka: დაშიფრული კონტეინერი

en: OpticalDisc
ka: ოპტიკურიდისკი

en: Audio
ka: აუდიო

en: Data
ka: მონაცემები

en: Video CD
ka: ვიდეო CD

en: Video DVD
ka: ვიდეო CD

en: Video Blu Ray
ka: ვიდეო ბლურეი

en: Available Content
ka: ხელმისაწვდომი შემცველობა

en: Unknown Disc Type
ka: დისკის უცნობი ტიპი

en: CD Recordable
ka: ჩაწერადი CD

en: CD Rewritable
ka: გადაწერადი CD

en: DVD Recordable
ka: ჩაწერადი DVD

en: DVD Rewritable
ka: გადაწერადი DVD

en: DVD Plus Recordable
ka: ჩაწერადი DVD Plus

en: DVD Plus Rewritable
ka: გადაწერადი DVD Plus

en: DVD Plus Recordable Duallayer
ka: ჩაწერადი DVD Plus ორმაგი

en: DVD Plus Rewritable Duallayer
ka: გადაწერადი DVD Plus ორმაგი

en: Blu Ray Recordable
ka: ბლურეი ჩაწერადი

en: Blu Ray Rewritable
ka: გადაწერადი ბლურეი

en: HD DVD Recordable
ka: HD DVD ჩაწერადი

en: HD DVD Rewritable
ka: HD DVD გადაწერადი

en: Disc Type
ka: დისკის ტიპი

en: Appendable
ka: ბოლოში მიწერადი

en: Blank
ka: სუფთა

en: Rewritable
ka: გადაწერადი

en: Capacity
ka: მოცულობა

en: Camera
ka: კამერა

en: Supported Protocols
ka: მხარდაჭერილი პროტოკოლები

en: Supported Drivers
ka: მხარდაჭერილი დრაივერები

en: Portable Media Player
ka: პატარა მედიის დამკვრელი

en: Battery
ka: კვების ელემენტი

en: Unknown Battery
ka: უცნობი ელემენტი

en: PDA Battery
ka: PDA-ის ელემენტი

en: UPS Battery
ka: UPS-ის ელემენტი

en: Primary Battery
ka: ძირითადი ელემენტი

en: Mouse Battery
ka: თაგუნას ელემენტი

en: Keyboard Battery
ka: კლავიატურის ელემენტი

en: Keyboard Mouse Battery
ka: კლავიატურის/თაგუნას ელემენტი

en: Camera Battery
ka: კამერის ლემენტი

en: Phone Battery
ka: ტელეფონის ელემენტი

en: Monitor Battery
ka: ეკრანის ელემენტი

en: Gaming Input Battery
ka: თამაშის მოწყობილობის ელემენტი

en: Bluetooth Battery
ka: Bluetooth ის ელემენტი

en: Tablet Battery
ka: ტაბლეტის ელემენტი

en: Headphone Battery
ka: მიკროფონიანი ყურსაცვამის ელემენტი

en: Headset Battery
ka: ყურსაცვამის ელემენტი

en: Touchpad Battery
ka: თაჩპედის ელემენტი

en: Not Charging
ka: არ იტენება

en: Charging
ka: იტენება

en: Discharging
ka: იცლება

en: Fully Charged
ka: სრულად დატენილი

en: Plugged In
ka: შეერთებული

en: Type
ka: ტიპი

en: Charge Percent
ka: პროცენტის შეცვლა

en: Rechargeable
ka: დატენვადი

en: Charge State
ka: მდგომარეობის შეცვლა

en: Type Description
ka: ტიპის აღწერა

en: Device Types
ka: მოწყობილობის ტიპები

en: Size
ka: ზომა

en: Filesystem is not responding
ka: ფაილური სისტემა არ პასუხობს

en: Filesystem mounted at '%1' is not responding
ka: %1-ზე მიმაგრებული ფაილური სისტემა არ პასუხობს

en: Free Space
ka: თავისუფალი ადგილი

en: Free Space Text
ka: თავისუფალი სივრცის ტექსტი

en: Size Text
ka: ზომის ტექსტი

en: Temperature
ka: ტემპერატურა

en: Temperature Unit
ka: ტემპერატური ერთეული

en: In Use
ka: გამოყენებულია
