plasma5support - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
ka: მოწყობილობის სტატუსი

en: A device can now be safely removed
ka: ახლა შესაძლებელია მოწყობილობის უსაფრთხოდ გამოერთება

en: This device can now be safely removed.
ka: ახლა შესაძლებელია მოწყობილობის უსაფრთხოდ გამოერთება.

en: You are not authorized to mount this device.
ka: ამ მოწყობილობის მისამაგრებლად საჭირო ავტორიზაცია არ გაგაჩნიათ.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
ka: ამ მოწყობილობის მოხსნის ავტორიზაცია არ გაგაჩნიათ.

en: You are not authorized to eject this disc.
ka: დისკის გამოსაღებლად ავტორიზაცია არ გაგაჩნიათ.

en: Could not mount this device as it is busy.
ka: მოწყობილობის მიმაგრების შეცდომა. ის დაკავებულია.

en: One or more files on this device are open within an application.
ka: აპლიკაციას ამ მოწყობილობაზე მდებარე ერთი ან მეტი ფაილი აქვს გახსნილი.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
ka[0]: აპლიკაციას ამ მოწყობილობაზე მდებარე ერთი ან მეტი ფაილი აქვს გახსნილი: "%2".
ka[1]: აპლიკაციას ამ მოწყობილობაზე მდებარე ერთი ან მეტი ფაილი აქვს გახსნილი: "%2".

en: Could not mount this device.
ka: მოწყობილობის მიმაგრების შეცდომა.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
ka: მოწყობილობის მოხსნის შეცდომა.

en: Could not eject this disc.
ka: დისკის გამოღების შეცდომა.
