plasma5support - en to ia translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
ia: Stato de dispositivo

en: A device can now be safely removed
ia: Un dispositivo pote nunc esser removite con securitate

en: This device can now be safely removed.
ia: Iste dispositivo pote esser removite con securitate.

en: You are not authorized to mount this device.
ia: Tu non es authorisate a montar iste dispositivo.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
ia: Tu non es authorisate a remover iste dispositivo.

en: You are not authorized to eject this disc.
ia: Tu non es authorisate a ejectar iste disco.

en: Could not mount this device as it is busy.
ia: Non poteva montar iste dispositivo proque es occupate.

en: One or more files on this device are open within an application.
ia: Un o plus files sur iste dispositivo es aperite intra un application.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
ia[0]: Un o plus files sur iste dispositivo es aperite in application "%2".
ia[1]: Un o plus files sur iste dispositivo es aperite in le sequente applicationes: %2.

en: Could not mount this device.
ia: Non pote monstrar iste dispositivo.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
ia: Non poteva remover iste dispositivo.

en: Could not eject this disc.
ia: Non poteva ejectar iste disco.
