plasma_engine_keystate - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Num Lock
gu: ન્યુમેરિક લોક

en: Caps Lock
gu: કેપ્સ લોક

en: Scroll Lock
gu: સ્ક્રોલ લોક

en: Left Button
gu: ડાબું બટન

en: Right Button
gu: જમણું બટન

en: Middle Button
gu: મધ્ય બટન

en: First X Button
gu: પહેલું X બટન

en: Second X Button
gu: બીજુ X બટન

en: Pressed
gu: દબાયેલ

en: Latched
gu: લૅચ

en: Locked
gu: તાળુ મારેલ
