plasma5support - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

en: Device Status
ca@valencia: Estat del dispositiu

en: A device can now be safely removed
ca@valencia: Ara es pot extraure amb seguretat un dispositiu

en: This device can now be safely removed.
ca@valencia: Ara es pot extraure amb seguretat este dispositiu.

en: You are not authorized to mount this device.
ca@valencia: No esteu autoritzat a muntar este dispositiu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
ca@valencia: No esteu autoritzat a extraure este dispositiu.

en: You are not authorized to eject this disc.
ca@valencia: No esteu autoritzat a expulsar este disc.

en: Could not mount this device as it is busy.
ca@valencia: No s'ha pogut muntar este dispositiu atés que està ocupat.

en: One or more files on this device are open within an application.
ca@valencia: Un o més fitxers d'este dispositiu estan oberts en una aplicació.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
ca@valencia[0]: Un o més fitxers d'este dispositiu estan oberts en l'aplicació «%2».
ca@valencia[1]: Un o més fitxers d'este dispositiu estan oberts en les aplicacions següents: %2.

en: Could not mount this device.
ca@valencia: No s'ha pogut muntar este dispositiu.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
ca@valencia: No s'ha pogut extraure este dispositiu.

en: Could not eject this disc.
ca@valencia: No s'ha pogut expulsar este disc.
