plasma5support - en to ca translation catalogue (124 entries)

en: Parent UDI
ca: UDI superior

en: Vendor
ca: Fabricant

en: Product
ca: Producte

en: Description
ca: Descripció

en: Icon
ca: Icona

en: Emblems
ca: Emblemes

en: State
ca: Estat

en: Operation result
ca: Resultat de l'operació

en: Timestamp
ca: Marca de temps

en: Processor
ca: Processador

en: Number
ca: Número

en: Max Speed
ca: Velocitat màxima

en: Can Change Frequency
ca: Pot canviar la freqüència

en: Block
ca: Bloc

en: Major
ca: Principal

en: Minor
ca: Secundari

en: Device
ca: Dispositiu

en: Storage Access
ca: Accés d'emmagatzematge

en: File Path
ca: Camí al fitxer

en: Storage Drive
ca: Unitat d'emmagatzematge

en: Ide
ca: IDE

en: Usb
ca: USB

en: Ieee1394
ca: IEEE1394

en: Scsi
ca: SCSI

en: Sata
ca: SATA

en: Platform
ca: Plataforma

en: Hard Disk
ca: Disc dur

en: Cdrom Drive
ca: Unitat de CDROM

en: Floppy
ca: Disquet

en: Tape
ca: Cinta

en: SdMmc
ca: SD-MMC

en: Drive Type
ca: Tipus d'unitat

en: Removable
ca: Extraïble

en: Hotpluggable
ca: Connectable en calent

en: Optical Drive
ca: Unitat òptica

en: Supported Media
ca: Suports acceptats

en: Read Speed
ca: Velocitat de lectura

en: Write Speed
ca: Velocitat d'escriptura

en: Write Speeds
ca: Velocitats d'escriptura

en: Storage Volume
ca: Volum d'emmagatzematge

en: Other
ca: Altres

en: Unused
ca: Sense ús

en: File System
ca: Sistema de fitxers

en: Partition Table
ca: Taula de particions

en: Raid
ca: RAID

en: Encrypted
ca: Encriptat

en: Usage
ca: Ús

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Ignored
ca: Ignorat

en: File System Type
ca: Tipus de sistema de fitxers

en: Label
ca: Etiqueta

en: Encrypted Container
ca: Contenidor encriptat

en: OpticalDisc
ca: Disc òptic

en: Audio
ca: Àudio

en: Data
ca: Dades

en: Video CD
ca: CD de vídeo

en: Super Video CD
ca: Súper Vídeo CD

en: Video DVD
ca: DVD de vídeo

en: Video Blu Ray
ca: Vídeo Blu-ray

en: Available Content
ca: Contingut disponible

en: Unknown Disc Type
ca: Tipus de disc desconegut

en: CD Rom
ca: CD-ROM

en: CD Recordable
ca: CD gravable

en: CD Rewritable
ca: CD regravable

en: DVD Rom
ca: DVD-ROM

en: DVD Ram
ca: DVD-RAM

en: DVD Recordable
ca: DVD gravable

en: DVD Rewritable
ca: DVD regravable

en: DVD Plus Recordable
ca: DVD+ gravable

en: DVD Plus Rewritable
ca: DVD+ regravable

en: DVD Plus Recordable Duallayer
ca: DVD+ gravable doble capa

en: DVD Plus Rewritable Duallayer
ca: DVD+ regravable doble capa

en: Blu Ray Rom
ca: Blu-ray ROM

en: Blu Ray Recordable
ca: Blu-ray gravable

en: Blu Ray Rewritable
ca: Blu-ray regravable

en: HD DVD Rom
ca: HD DVD-ROM

en: HD DVD Recordable
ca: HD DVD gravable

en: HD DVD Rewritable
ca: HD DVD regravable

en: Disc Type
ca: Tipus de disc

en: Appendable
ca: Afegible

en: Blank
ca: En blanc

en: Rewritable
ca: Regravable

en: Capacity
ca: Capacitat

en: Camera
ca: Càmera

en: Supported Protocols
ca: Protocols acceptats

en: Supported Drivers
ca: Controladors acceptats

en: Portable Media Player
ca: Reproductor multimèdia portàtil

en: Battery
ca: Bateria

en: Unknown Battery
ca: Bateria desconeguda

en: PDA Battery
ca: Bateria del PDA

en: UPS Battery
ca: Bateria de l'UPS

en: Primary Battery
ca: Bateria primària

en: Mouse Battery
ca: Bateria del ratolí

en: Keyboard Battery
ca: Bateria del teclat

en: Keyboard Mouse Battery
ca: Bateria del teclat i ratolí

en: Camera Battery
ca: Bateria de la càmera

en: Phone Battery
ca: Bateria del telèfon

en: Monitor Battery
ca: Bateria del monitor

en: Gaming Input Battery
ca: Bateria del comandament de joc

en: Bluetooth Battery
ca: Bateria del Bluetooth

en: Tablet Battery
ca: Bateria de la tauleta

en: Headphone Battery
ca: Bateria de l'auricular

en: Headset Battery
ca: Bateria de l'auricular amb micròfon

en: Touchpad Battery
ca: Bateria del ratolí tàctil

en: Not Charging
ca: No està carregant

en: Charging
ca: Està carregant

en: Discharging
ca: Descarregant

en: Fully Charged
ca: Totalment carregada

en: Plugged In
ca: Endollat

en: Type
ca: Tipus

en: Charge Percent
ca: Percentatge de càrrega

en: Rechargeable
ca: Recarregable

en: Charge State
ca: Estat de la càrrega

en: Type Description
ca: Descripció de tipus

en: Device Types
ca: Tipus de dispositiu

en: Size
ca: Mida

en: Filesystem is not responding
ca: El sistema de fitxers no respon

en: Filesystem mounted at '%1' is not responding
ca: El sistema de fitxers muntat a «%1» no respon

en: Free Space
ca: Espai lliure

en: Free Space Text
ca: Text d'espai lliure

en: Size Text
ca: Mida del text

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Temperature Unit
ca: Unitat de temperatura

en: In Use
ca: En ús
