plasma5support - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Shift
ca: Maj

en: Super
ca: Súper

en: AltGr
ca: Alt Gr

en: Num Lock
ca: Bloq Núm

en: Caps Lock
ca: Bloq Maj

en: Scroll Lock
ca: Bloq Despl

en: Left Button
ca: Botó esquerre

en: Right Button
ca: Botó dret

en: Middle Button
ca: Botó del mig

en: First X Button
ca: Primer botó X

en: Second X Button
ca: Segon botó X

en: Pressed
ca: Premut

en: Latched
ca: Tancat

en: Locked
ca: Blocat
