plasma-workspace - en to az translation catalogue (120 entries)

en: Parent UDI
az: Ana UDİ

en: Vendor
az: İstehsalçı

en: Product
az: Məhsul

en: Description
az: Xüsusiyyətləri

en: Icon
az: Nişan

en: Emblems
az: Emblemlər

en: State
az: Vəziyyət

en: Operation result
az: Əməliyyatın nəticəsi

en: Timestamp
az: Vaxt qeydi

en: Processor
az: Prosessor

en: Number
az: Say

en: Max Speed
az: Maksimum sürət

en: Can Change Frequency
az: Tezliyi dəyişmək imkanı

en: Block
az: Blok

en: Major
az: Böyük say

en: Minor
az: Kiçik say

en: Device
az: Cihaz

en: Storage Access
az: Yaddaşa giriş

en: Accessible
az: Əlçatandır

en: File Path
az: Fayl yolu

en: Storage Drive
az: Yaddaş qurğusu

en: Usb
az: USB

en: Sata
az: SATA

en: Platform
az: Platforma

en: Hard Disk
az: Sərt disk

en: Cdrom Drive
az: Optik sürücü

en: Floppy
az: Disket

en: Tape
az: Lent yaddaşı

en: Memory Stick
az: Daşınabilən yaddaş

en: Smart Media
az: Smart kart

en: SdMmc
az: SD/MMC

en: Bus
az: Şin

en: Drive Type
az: Cihaz növü

en: Removable
az: Çıxarılabilən

en: Hotpluggable
az: İstənilən vaxt qoşulabilən

en: Optical Drive
az: Optik sürücü

en: Supported Media
az: Dəstəklənən daşıyıcı

en: Read Speed
az: Oxuma sürəti

en: Write Speed
az: Yazma sürəti

en: Write Speeds
az: Yazma sürətləri

en: Storage Volume
az: Yaddaş həcmi

en: Other
az: Digər

en: Unused
az: İstifadə olunmur

en: File System
az: Fayl sistemi

en: Partition Table
az: Bölmələr cədvəli

en: Raid
az: RAID

en: Encrypted
az: Şifrələnmiş

en: Usage
az: İstifadəsi

en: Unknown
az: Naməlum

en: Ignored
az: İmtina edilən

en: File System Type
az: Fayl sistemi növü

en: Label
az: Yarlıq

en: Encrypted Container
az: Şifrələnmiş məntiqi disk

en: OpticalDisc
az: Optik disk

en: Audio
az: Səs

en: Data
az: Verilənlər

en: Available Content
az: Tərkibi

en: Unknown Disc Type
az: Naməlum disk növü

en: CD Recordable
az: Yazılabilən CD

en: CD Rewritable
az: Təkrar yazılabilən CD

en: DVD Rom
az: DVD ROM

en: DVD Ram
az: DVD RAM

en: DVD Recordable
az: Yazılabilən DVD

en: DVD Rewritable
az: Təkrar yazılabilən DVD

en: DVD Plus Recordable
az: Yazılabilən DVD+

en: DVD Plus Rewritable
az: Təkrar yazılabilən DVD+

en: DVD Plus Recordable Duallayer
az: ikitərəfli yazılabiləb DVD+

en: DVD Plus Rewritable Duallayer
az: İkitərəfli təkrar yazılabilən DVD+

en: Blu Ray Rom
az: Blu Ray ROM

en: Blu Ray Recordable
az: Yazılabilən Blue-Ray

en: Blu Ray Rewritable
az: Təkrar yazılabilən Blu Ray

en: HD DVD Rom
az: HD DVD ROM

en: HD DVD Recordable
az: Yazılabilən HD DVD

en: HD DVD Rewritable
az: Təkrar yazılabilən HD DVD

en: Disc Type
az: Disk növü

en: Appendable
az: Çoxsessiyalı yazılma

en: Blank
az: Boş

en: Rewritable
az: Təkrar yazıla bilən

en: Capacity
az: Tutum

en: Camera
az: Kamera

en: Supported Protocols
az: Dəstəklənən protokollar

en: Supported Drivers
az: Dəstəklənən cihazlar

en: Portable Media Player
az: Daşınabilən Multimediya Oynadıcı

en: Battery
az: Batareya

en: Unknown Battery
az: Naməlum batareya

en: PDA Battery
az: PDA batareyası

en: UPS Battery
az: UPS batareyası

en: Primary Battery
az: Əsas batareya

en: Mouse Battery
az: Siçan batareyası

en: Keyboard Battery
az: Klaviatura batareyası

en: Keyboard Mouse Battery
az: Klaviatura və siçan batareyası

en: Camera Battery
az: Kamera batareyası

en: Phone Battery
az: Telefon batareyası

en: Monitor Battery
az: Monitor batareyası

en: Gaming Input Battery
az: Oyun qurğusu batareyası

en: Bluetooth Battery
az: Bluetooth batareyası

en: Tablet Battery
az: Planşet batareyası

en: Headphone Battery
az: Qulaqlıq batareyası

en: Headset Battery
az: Qarnitur batareyası

en: Touchpad Battery
az: Sensor panel batareyası

en: Not Charging
az: Doldurulmur

en: Charging
az: Doldurulur

en: Discharging
az: Boşalır

en: Fully Charged
az: Tam doldurulub

en: Plugged In
az: Qoşulub

en: Type
az: Növ

en: Charge Percent
az: Dolma faizi

en: Rechargeable
az: Təkrar doldurulabilən

en: Charge State
az: Dolma vəziyyəti

en: Type Description
az: Növün xüsusiyyətləri

en: Device Types
az: Cihaz növləri

en: Size
az: Ölçü

en: Filesystem is not responding
az: Fayl sistemi cavab vermir

en: Filesystem mounted at '%1' is not responding
az: "%1" ilə əlaqəli fayl sistemi cavab vermir

en: Free Space
az: Boş disk sahəsi

en: Free Space Text
az: Boş disk sahəsi (mətn)

en: Size Text
az: Mətn ölçüsü

en: Temperature
az: Temperatur

en: Temperature Unit
az: Temperatur vahidi

en: In Use
az: İstifadə olunur
