plasma-workspace - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
vi: Tìm các tệp và thư mục cục bộ, các địa điểm mạng và Liên Mạng, với đường dẫn khớp với :q:.

en: Open %1
vi: Mở %1

en: Launch with %1
vi: Khởi chạy với %1

en: Go to %1
vi: Đi đến %1

en: Send email to %1
vi: Gửi thư đến %1
