plasma-workspace - en to vi translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
vi: Cấu hình bàn phím ảo...

en: Virtual Keyboard: unavailable
vi: Bàn phím ảo: không có

en: Virtual Keyboard: disabled
vi: Bàn phím ảo: tắt

en: Show Virtual Keyboard
vi: Hiện bàn phím ảo

en: Virtual Keyboard: visible
vi: Bàn phím ảo: thấy được

en: Virtual Keyboard: enabled
vi: Bàn phím ảo: bật
