plasma-workspace - en to uk translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
uk: Налаштувати віртуальні клавіатури…

en: Virtual Keyboard: unavailable
uk: Віртуальна клавіатура: недоступна

en: Virtual Keyboard: disabled
uk: Віртуальна клавіатура: вимкнено

en: Show Virtual Keyboard
uk: Показати віртуальну клавіатуру

en: Virtual Keyboard: visible
uk: Віртуальна клавіатура: видима

en: Virtual Keyboard: enabled
uk: Віртуальна клавіатура: увімкнено
