plasma-workspace - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Open Containing Folder
ta: கொண்டுள்ள அடைவை திற

[ctx: Audio files; translate this as a plural noun in languages with a plural form of the word]
en: Audio
ta: ஒலிக்கோப்புகள்

en: Images
ta: படங்கள்

en: Videos
ta: ஒளிக்காட்சிகள்

en: Spreadsheets
ta: விரிதாள்கள்

en: Presentations
ta: வில்லைக்காட்சிகள்

en: Folders
ta: அடைவுகள்

en: Documents
ta: ஆவணங்கள்

en: Archives
ta: பெட்டகங்கள்

en: Texts
ta: உரைக்கோப்புகள்

en: Files
ta: கோப்புகள்
