plasma-workspace - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: General
ta: பொதுவானவை

en: Calendar version:
ta: நாள்காட்டியின் பதிப்பு:

en: Show week numbers
ta: வார எண்களைக் காட்டு

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
ta: சுருக்கமானதில்:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
ta: மாதத்தின் நாளைக் காட்டு

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
ta: வார எண்ணைக் காட்டு
