plasma-workspace - en to sv translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
sv: Anpassa virtuella skrivbord...

en: Virtual Keyboard: unavailable
sv: Virtuellt tangentbord tillgängligt

en: Virtual Keyboard: disabled
sv: Virtuellt tangentbord: inaktiverat

en: Show Virtual Keyboard
sv: Visa virtuellt tangentbord

en: Virtual Keyboard: visible
sv: Virtuellt tangentbord: synligt

en: Virtual Keyboard: enabled
sv: Virtuellt tangentbord: aktiverat
