krunner_sessions - en to sl translation catalogue (24 entries)

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to log out of the session]
en: logout;log out
sl: odjavi;odjava

en: Logs out, exiting the current desktop session
sl: Vas odjavi in konča trenutno namizno sejo

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to shut down the computer]
en: shutdown;shut down;power;power off
sl: izklopi;izklop;napajanje;izklop napajanja

en: Turns off the computer
sl: Izklopi računalnik

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to restart the computer]
en: restart;reboot
sl: znova zaženi;ponovni zagon

en: Reboots the computer
sl: Znova zažene računalnik

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to lock the screen]
en: lock;lock screen
sl: zakleni zaslon;zaklep zaslona

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
sl: Zaklene trenutne seje in zažene ohranjevalnik zaslona

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to save the desktop session]
en: save;save session
sl: shrani;shrani sejo

en: Saves the current session for session restoration
sl: Shrani trenutno sejo za obnovo seje

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to switch user sessions]
en: switch user;new session
sl: preklopi uporabnika;nova seja

en: Starts a new session as a different user
sl: Zažene novo sejo za drugega uporabnika

[ctx: KRunner keyword to list user sessions]
en: sessions
sl: seje

en: Lists all sessions
sl: Izpiše seznam vseh sej

[ctx: KRunner keyword to switch user sessions]
en: switch
sl: preklop

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
sl: Preklopi na dejavno sejo uporabnika :q:, ali pa izpiše seznam vseh dejavnih sej, če :q: ni podan

[ctx: log out command]
en: Log Out
sl: Odjavi se

[ctx: turn off computer command]
en: Shut Down
sl: Izklopi

[ctx: restart computer command]
en: Restart
sl: Znova zaženi

[ctx: lock screen command]
en: Lock
sl: Zakleni

en: Save Session
sl: Shrani sejo

en: Switch User
sl: Preklopi uporabnika

en: <p>You are about to enter a new desktop session.</p><p>A login screen will be displayed and the current session will be hidden.</p><p>You can switch between desktop sessions using:</p><ul><li>Ctrl+Alt+F{number of session}</li><li>Plasma search (type '%1')</li><li>Plasma widgets (such as the application launcher)</li></ul>
sl: <p>Ste pred vstopom v novo sejo namizja.</p><p>Prikazan bo prijavni zaslon in trenutna seja bo skrita.</p> <p>Med sejami namizja lahko preklopite z uporabo:</p><ul><li>Ctrl+Alt+F{Številka seje} </li><li>Plasma iskanja (vnesite '%1')</li><li>Gradniki Plasme (kot je zaganjalnik aplikacije)</li></ul>

en: New Desktop Session
sl: Nova seja namizja
