plasma-workspace - en to sl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
sl: Nastavi virtualne tipkovnice...

en: Virtual Keyboard: unavailable
sl: Virtualna tipkovnica: ni na voljo

en: Virtual Keyboard: disabled
sl: Virtualna tipkovnica: onemogočena

en: Show Virtual Keyboard
sl: Prikaži virtualno tipkovnico

en: Virtual Keyboard: visible
sl: Virtualna tipkovnica: vidna

en: Virtual Keyboard: enabled
sl: Virtualna tipkovnica: omogočena
