plasma_applet_devicenotifier - en to sl translation catalogue (32 entries)

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free of %2
sl: %1 neporabljeno od %2

[ctx: Accessing is a less technical word for Mounting; translation should be short and mean 'Currently mounting this device']
en: Accessing…
sl: Dostopanje…

[ctx: Removing is a less technical word for Unmounting; translation should be short and mean 'Currently unmounting this device']
en: Removing…
sl: Odstranjevanje…

en: Don't unplug yet! Files are still being transferred…
sl: Ne odklapljajte še! Datoteke se še prenašajo…

en: Remove All
sl: Odstrani vse

en: Click to safely remove all devices
sl: Kliknite, da varno odstranite vse naprave

en: No removable devices attached
sl: Ni priklopljene nobene odstranljive naprave

en: No disks available
sl: Na voljo ni nobenega diska

en: Most Recent Device
sl: Najnovejša naprava

en: No Devices Available
sl: Na voljo ni nobene naprave

[ctx: Open auto mounter kcm]
en: Configure Removable Devices…
sl: Nastavi odstranljive naprave…

en: Removable Devices
sl: Odstranljive naprave

en: Non Removable Devices
sl: Neodstranljive naprave

en: All Devices
sl: Vse naprave

en: Show popup when new device is plugged in
sl: Odpri pojavno okno, ko je priklopljena nova naprava

en: Mount
sl: Priklopi

en: Open in File Manager
sl: Odpri v upravljalniku datotek

en: Mount and Open
sl: Priključi in odpri

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Safely remove
sl: Varno odklopi

en: Device Status
sl: Stanje naprave

en: A device can now be safely removed
sl: Napravo je zdaj mogoče varno odstraniti

en: This device can now be safely removed.
sl: To napravo je zdaj mogoče varno odstraniti.

en: You are not authorized to mount this device.
sl: Niste pooblaščeni za priklop te naprave.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
sl: Niste pooblaščeni za odstranitev te naprave.

en: You are not authorized to eject this disc.
sl: Niste pooblaščeni za izvrženje tega diska.

en: Could not mount this device as it is busy.
sl: Te naprave ni bilo mogoče priklopiti, ker je zasedena.

en: One or more files on this device are open within an application.
sl: Ena ali več datotek v tej napravi je odprtih v aplikaciji.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
sl[0]: Ena ali več datotek v tej napravi je odprtih v naslednji aplikaciji: %2.
sl[1]: Ena ali več datotek v tej napravi je odprtih v naslednjih aplikacijah: %2.
sl[2]: Ena ali več datotek v tej napravi je odprtih v naslednjih aplikacijah: %2.
sl[3]: Ena ali več datotek v tej napravi je odprtih v naslednjih aplikacijah: %2.

en: Could not mount this device.
sl: Te naprave ni bilo mogoče priklopiti.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
sl: Te naprave ni bilo mogoče odstraniti.

en: Could not eject this disc.
sl: Tega diska ni bilo mogoče izvreči.
