plasma_applet_clock - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
ru: Внешний вид

en: Use single button for application menu
ru: Использовать одну кнопку для меню приложения

en: Show full application menu
ru: Показывать полную строку меню приложения

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
ru: Открыть меню

en: Search
ru: Поиск

en: Search…
ru: Поиск...
