plasma-workspace - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Session Management
pt_BR: Gerenciamento de sessões

en: Log Out
pt_BR: Encerrar sessão

en: Shut Down
pt_BR: Desligar

en: Reboot
pt_BR: Reiniciar

en: Log Out Without Confirmation
pt_BR: Encerrar sessão sem confirmação

en: Shut Down Without Confirmation
pt_BR: Desligar sem confirmação

en: Reboot Without Confirmation
pt_BR: Reiniciar sem confirmação
