plasma-workspace - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: %1 has been plugged in.
pt_BR: %1 foi ligado.

en: A USB device has been plugged in.
pt_BR: Foi ligado um dispositivo USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
pt_BR: Dispositivo USB detectado

en: %1 has been unplugged.
pt_BR: %1 foi desconectado.

en: A USB device has been unplugged.
pt_BR: Um dispositivo USB foi desconectado.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
pt_BR: Dispositivo USB removido
