plasma-workspace - en to pt translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
pt: Configurar os Teclados Virtuais...

en: Virtual Keyboard: unavailable
pt: Teclado Virtual: indisponível

en: Virtual Keyboard: disabled
pt: Teclado Virtual: inactivo

en: Show Virtual Keyboard
pt: Mostrar o Teclado Virtual

en: Virtual Keyboard: visible
pt: Teclado Virtual: visível

en: Virtual Keyboard: enabled
pt: Teclado Virtual: activo
