plasma-workspace - en to pl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
pl: Ustawienia klawiatur ekranowych...

en: Virtual Keyboard: unavailable
pl: Klawiatura ekranowa: niedostępna

en: Virtual Keyboard: disabled
pl: Klawiatura ekranowa: wyłączona

en: Show Virtual Keyboard
pl: Pokaż klawiaturę ekranową

en: Virtual Keyboard: visible
pl: Klawiatura ekranowa: widoczna

en: Virtual Keyboard: enabled
pl: Klawiatura ekranowa: włączona
