plasma-workspace - en to pa translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡਾਂ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ...

en: Virtual Keyboard: unavailable
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡ: ਨਾ-ਮੌਜੂਦ

en: Virtual Keyboard: disabled
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡ: ਅਸਮਰੱਥ ਹੈ

en: Show Virtual Keyboard
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡ ਵੇਖਾਓ

en: Virtual Keyboard: visible
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡ: ਦਿੱਖ

en: Virtual Keyboard: enabled
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਕੀਬੋਰਡ: ਸਮਰੱਥ ਹੈ
