plasma-workspace - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
pa: ਆਈਕਾਨ ਵਿਜੈੱਟ ਫੋਲਡਰ '%1' ਬਣਾਉਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
pa: ਆਈਕਾਨ ਵਿਜੈੱਟ ਡੈਸਕਟਾਪ ਫਾਇਲ '%1' ਤੋਂ '%2' ਉੱਤੇ ਕਾਪੀ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Open Containing Folder
pa: ਰੱਖਣ ਵਾਲਾ ਫੋਲਡਰ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Properties for %1
pa: %1 ਲਈ ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾ

en: Properties
pa: ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾ
