plasma_applet_clock - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

en: Show seconds hand
pa: ਸਕਿੰਟ ਸੂਈ ਵੇਖੋ

en: General:
pa: ਆਮ:

en: Show time zone
pa: ਸਮਾਂ ਖੇਤਰ ਵੇਖਾਓ

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਸਮਾਂ %1 ਹੈ; ਮੌਜੂਦਾ ਤਾਰੀਖ %2 ਹੈ
