krunner_locationsrunner - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
nn: Finn lokale mapper og filer, nettverksområde og Internett-sider med adresser i samsvar med søkjeteksten :q:.

en: Open %1
nn: Opna %1

en: Launch with %1
nn: Start med %1

en: Go to %1
nn: Gå til %1

en: Send email to %1
nn: Send e-post til %1
