plasma-workspace - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Local
ml: തദ്ദേശ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല

en: Timezone City
ml: സമയമേഖലാ നഗരം

en: Timezone Continent
ml: സമയമേഖലാ ഭൂഖണ്ഡം

en: Timezone Country
ml: സമയമേഖലാ രാജ്യം

en: Offset
ml: ഓഫ്സെറ്റ്

en: Timezone Abbreviation
ml: സമയമേഖലയുടെ ചുരുക്കെഴുത്ത്

en: DateTime
ml: തിയ്യതിസമയം

en: Latitude
ml: അക്ഷാംശം

en: Longitude
ml: രേഖാംശം

en: Solar
ml: സൗരം

en: Moon
ml: ചന്ദ്രൻ
