plasma-workspace - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: General
ml: പൊതുവായ

en: Calendar version:
ml: കലണ്ടർ പതിപ്പു്:

en: Show week numbers
ml: ആഴ്ച അക്കങ്ങൾ കാണിക്കുക

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
ml: കൊമ്പാക്റ്റ് പതിപ്പ്:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
ml: മാസത്തിലെ ദിവസം കാണിക്കുക

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
ml: ആഴ്ച അക്കം കാണിക്കുക
