krunner_webshortcutsrunner - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
lv: Meklēt „%1“ tekstu %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
lv: Atver „%1“ tīmekļa pārlūkā ar vaicājumu :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
lv: Meklēt ar „DuckDuckGo“ izsaukuma zīmes sintaksi

en: Search in private window
lv: Meklēt privātā logā

en: Search in incognito window
lv: Meklēt privātajā logā
