krunner_sessions - en to lv translation catalogue (24 entries)

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to log out of the session]
en: logout;log out
lv: izrakstīties;atteikties;atslēgties

en: Logs out, exiting the current desktop session
lv: Izrakstās un iziet no aktīvās darbvirsmas sesijas

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to shut down the computer]
en: shutdown;shut down;power;power off
lv: izslēgt;poweroff

en: Turns off the computer
lv: Izslēdz datoru

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to restart the computer]
en: restart;reboot
lv: pārstartē;restartē

en: Reboots the computer
lv: Pārstartē datoru

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to lock the screen]
en: lock;lock screen
lv: slēgt; bloķēt; slēgt ekrānu

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
lv: Slēdz aktīvo sesiju un palaiž ekrānsaudzētāju

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to save the desktop session]
en: save;save session
lv: saglabāt;saglabāt sesiju

en: Saves the current session for session restoration
lv: Saglabā pašreizējo sesiju, lai to varētu atjaunot

[ctx: KRunner keywords (split by semicolons without whitespace) to switch user sessions]
en: switch user;new session
lv: pārslēgt lietotāju;jauna sesija

en: Starts a new session as a different user
lv: Sāk jaunu sesiju ar citu lietotāju

[ctx: KRunner keyword to list user sessions]
en: sessions
lv: sesijas

en: Lists all sessions
lv: Parāda visas sesijas

[ctx: KRunner keyword to switch user sessions]
en: switch
lv: pārslēgt

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
lv: Pārslēdz uz lietotāja :q: aktīvo sesiju, vai parāda visu aktīvo sesiju sarakstu, ja :q: nav sniegts

[ctx: log out command]
en: Log Out
lv: Izrakstīties

[ctx: turn off computer command]
en: Shut Down
lv: Izslēgt

[ctx: restart computer command]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: lock screen command]
en: Lock
lv: Slēgt

en: Save Session
lv: Saglabāt sesiju

en: Switch User
lv: Pārslēgt lietotāju

en: <p>You are about to enter a new desktop session.</p><p>A login screen will be displayed and the current session will be hidden.</p><p>You can switch between desktop sessions using:</p><ul><li>Ctrl+Alt+F{number of session}</li><li>Plasma search (type '%1')</li><li>Plasma widgets (such as the application launcher)</li></ul>
lv: <p>Jūs grasāties ieiet jaunā darbvirsmas sesijā.</p><p>Atvērsies ierakstīšanās ekrāns un pašreizējā sesija tiks paslēpta.</p><p>Starp darbvirsmas sesijām varat pārslēgties, izmantojot:</p><ul><li>Ctrl+Alt+F{sesiju numuri}</li><li>„Plasma“ meklētāju (rakstiet „%1“)</li><li>Plasma logdaļas (piemēram, programmu palaidēju)</li></ul>

en: New Desktop Session
lv: Jauna darbvirsmas sesija
