plasma-workspace - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Installing software updates and restarting in 1 second | Installing software updates and restarting in %1 seconds
lv[0]: Instalē programmatūras atjauninājumus un pārstartējas pēc %1 sekundes
lv[1]: Instalē programmatūras atjauninājumus un pārstartējas pēc %1 sekundēm
lv[2]: Instalē programmatūras atjauninājumus un pārstartējas pēc %1 sekundēm

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
lv[0]: Pārstartē pēc %1 sekundes
lv[1]: Pārstartē pēc %1 sekundēm
lv[2]: Pārstartē pēc %1 sekundēm

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
lv[0]: Izrakstās pēc %1 sekundes
lv[1]: Izrakstās pēc %1 sekundēm
lv[2]: Izrakstās pēc %1 sekundēm

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
lv[0]: Izslēdz pēc %1 sekundes
lv[1]: Izslēdz pēc %1 sekundēm
lv[2]: Izslēdz pēc %1 sekundēm

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
lv[0]: Sistēmā ir ierakstījies %1 cits lietotājs. Ja datoru izslēgsiet vai pārstartēsiet, šis lietotājs var pazaudēt savu iesākto darbu.
lv[1]: Sistēmā ir ierakstījušies %1 citi lietotāji. Ja datoru izslēgsiet vai pārstartēsiet, šie lietotāji var pazaudēt savu iesākto darbu.
lv[2]: Sistēmā ir ierakstījušies %1 citi lietotāji. Ja datoru izslēgsiet vai pārstartēsiet, šie lietotāji var pazaudēt savu iesākto darbu.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
lv: Pēc pārstartēšanas dators ieslēgsies aparatūrprogrammatūras iestatīšanas ekrānā.

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lv: Iesnaudināt

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep Now
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Hibernēt

en: Hibernate Now
lv: Hibernēt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Restart Now
lv: Pārstartēt

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Shut Down Now
lv: Izslēgt

en: Log Out
lv: Izrakstīsies

en: Log Out Now
lv: Izrakstīsiet

en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
lv: KDE veidotā „Plasma“
