plasma-workspace - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Local
lv: Vietējais

en: Timezone
lv: Laika josla

en: Timezone City
lv: Laika joslas pilsēta

en: Timezone Continent
lv: Laika joslas kontinents

en: Timezone Country
lv: Laika joslas valsts

en: Offset
lv: Nobīde

en: Timezone Abbreviation
lv: Laika zonas saīsinājums

en: DateTime
lv: Datums un laiks

en: Latitude
lv: Platums

en: Longitude
lv: Garums

en: Solar
lv: Saules

en: Moon
lv: Mēness
