plasma-workspace - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: General
lv: Pamata

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Application Status
lv: Programmas statuss

en: Communications
lv: Komunikācijas

en: System Services
lv: Sistēmas servisi

en: Hardware Control
lv: Aparatūras kontrole

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
lv: Ieraksts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Keyboard Shortcut
lv: Tastatūras saīsnes

en: Shown when relevant
lv: Rādīt, kad aktuāli

en: Always shown
lv: Rādīt vienmēr

en: Always hidden
lv: Paslēpt vienmēr

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Always show all entries
lv: Vienmēr rādīt visus ierakstus

[ctx: The arrangement of system tray icons in the Panel]
en: Panel icon size:
lv: Paneļa ikonu izmērs:

en: Small
lv: Mazas

en: Scale with Panel height
lv: Mērogot kopā ar paneļa augstumu

en: Scale with Panel width
lv: Mērogot kopā ar paneļa platumu

en: Automatically enabled when in Touch Mode
lv: Automātiski ieslēgts skārienjutīgā režīmā

[ctx: @label:listbox The spacing between system tray icons in the Panel]
en: Panel icon spacing:
lv: Paneļa ikonu atstarpes:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
lv: Mazas

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
lv: Normālas

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
lv: Lielas

[ctx: @info:usagetip under a combobox when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch Mode
lv: Automātiski iestatīt uz lielām, atrodoties skārienjutīgā režīmā

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lv: Atgriezties

en: Status and Notifications
lv: Statuss un paziņojumi

en: More actions
lv: Vairāk darbību

en: Keep Open
lv: Neaizvērt

en: Show all the items in the system tray in a popup
lv: Parādīt visas sistēmas ikonu joslas vienības uzlecošā lokā

en: Close popup
lv: Aizvērt uzlecošo logu

en: Show hidden icons
lv: Rādīt paslēptās ikonas
