plasma-workspace - en to lv translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
lv: Konfigurēt virtuālās tastatūras...

en: Virtual Keyboard: unavailable
lv: Virtuālā tastatūra: nav pieejama

en: Virtual Keyboard: disabled
lv: Virtuālā tastatūra: izslēgta

en: Show Virtual Keyboard
lv: Parādīt virtuālo tastatūru

en: Virtual Keyboard: visible
lv: Virtuālā tastatūra: redzama

en: Virtual Keyboard: enabled
lv: Virtuālā tastatūra: ieslēgta
