plasma-workspace - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
lv: Neizdevās izveidot ikonu logdaļas mapi: „%1“

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
lv: Neizdevās nokopēt ikonu logdaļas darbvirsmas datni no „%1“ uz „%2“

en: Open Containing Folder
lv: Atver saturošo mapi

en: Properties for %1
lv: %1 īpašības

en: Properties
lv: Īpašības
