plasma-workspace - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Appearance
lv: Izskats

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Time Zones
lv: Laika joslas

en: Events
lv: Notikumi

[ctx: @action:button Add event]
en: Add…
lv: Pievienot...

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new event
lv: Pievienot jaunu notikumu

en: No events for today
lv: Šodienai nav notikumu

en: No events for this day
lv: Šai dienai nav notikumu

en: Switch…
lv: Pārslēgt...

en: Switch to another time zone
lv: Pārslēgties uz citu laika joslu

en: Information:
lv: Informācija:

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: Adaptive location
lv: Adaptīvs novietojums

en: Always beside time
lv: Vienmēr blakus laikam

en: Always below time
lv: Vienmēr zem laika

en: Show seconds:
lv: Rādīt sekundes:

[ctx: @option:check]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: @option:check]
en: Only in the tooltip
lv: Tikai paskaidrē

en: Always
lv: Vienmēr

en: Show time zone:
lv: Rādīt laika joslu:

en: Only when different from local time zone
lv: Tikai, ja atšķiras no vietējās laika joslas

en: Display time zone as:
lv: Rādīt laika joslu kā:

en: Code
lv: Kodu

en: City
lv: Pilsētu

en: Offset from UTC time
lv: Atšķirību no UTC laika

en: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/qml-qtqml-qt.html#formatDateTime-method">Time Format Documentation</a>
lv: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/qml-qtqml-qt.html#formatDateTime-method">Laika formatēšanas dokumentācija</a>

[ctx: @label:group]
en: Text display:
lv: Teksta attēlošana:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic
lv: Automātiska

[ctx: @label]
en: Text will follow the system font and expand to fill the available space.
lv: Teksts izmantos sistēmas fontu un aizpildīs visu pieejamo vietu.

[ctx: @option:radio setting for manually configuring the font settings]
en: Manual
lv: Manuāla

[ctx: @action:button]
en: Choose Style…
lv: Izvēlēties stilu...

[ctx: @info %1 is the font size, %2 is the font family]
en: %1pt %2
lv: %1 pt %2

[ctx: @title:window]
en: Choose a Font
lv: Izvēlēties fontu

en: General:
lv: Vispārīgi:

en: Show week numbers
lv: Rādīt nedēļu numurus

en: Available Plugins:
lv: Pieejamie spraudņi:

en: Tip: if you travel frequently, add your home time zone to this list. It will only appear when you change the systemwide time zone to something else.
lv: Padoms: ja bieži ceļojat, šim sarakstam pievienojat savu mājas laika joslu. Tā parādīsies tikai tad, ja mainīsies visas sistēmas laika josla uz kādu citu.

en: Add Time Zones…
lv: Pievienot laika joslas...

en: Clock is currently using this time zone
lv: Šobrīd pulkstenis izmanto šo laika joslu

[ctx: @label This list item shows a time zone city name that is identical to the local time zone's city, and will be hidden in the time zone display in the plasmoid's popup]
en: Hidden while this is the local time zone's city
lv: Paslēpta, kamēr šī pilsēta atrodas vietējā laika joslā

en: Switch Systemwide Time Zone…
lv: Mainīt sistēmas laika joslu...

en: Remove this time zone
lv: Noņemt šo laika joslu

en: Systemwide Time Zone
lv: Sistēmas laika josla

en: Additional Time Zones
lv: Papildu laika joslas

en: Add more time zones to display all of them in the applet's pop-up, or use one of them for the clock itself
lv: Pievienojiet papildu laika joslas, ko rādīt pulksteņa paskaidrē un uz kurām ātri pārslēgt pulksteni, kad vajadzīgs

en: Switch displayed time zone by scrolling over clock applet
lv: Pārslēgt laika joslas ritinot peles ritenīti virs pulksteņa

en: Using this feature does not change the systemwide time zone. When you travel, switch the systemwide time zone instead.
lv: Šīs iespējas izmantošana nemainīs sistēmas laika joslu. Ja ceļojat, tad tā vietā mainiet sistēmas laika joslu.

en: Add More Time Zones
lv: Pievienot papildu laika joslas

en: At least one time zone needs to be enabled. Your local time zone was enabled automatically.
lv: Jābūt ieslēgtai vismaz vienai laika joslai. Jūsu lokālā laika josla ir ieslēgta automātiski.

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: Adjust Date and Time…
lv: Mainīt datumu un laiku...

en: Set Time Format…
lv: Iestatīt laika formātu...

[ctx: @info:tooltip %1 is a localized long date]
en: Today is %1
lv: Šodien ir %1

en: Other Calendars
lv: Citi kalendāri

[ctx: unix timestamp (seconds since 1.1.1970)]
en: %1 (UNIX Time)
lv: %1 (UNIX laiks)

[ctx: for astronomers (days and decimals since ~7000 years ago)]
en: %1 (Julian Date)
lv: %1 (datums pēc Jūlija kalendāra)

[ctx: This means "Local Timezone"]
en: Local
lv: Vietējā

en: System's local time zone
lv: Sistēmas vietējā laika josla
