plasma-workspace - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: General
lv: Pamata

en: Calendar version:
lv: Kalendāra versija:

en: Show week numbers
lv: Rādīt nedēļu numurus

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
lv: Kompaktā versija:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
lv: Rādīt mēneša dienu

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
lv: Rādīt nedēļas numuru
