plasma-workspace - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
lv: Izskats

en: Use single button for application menu
lv: Programmās izvēlnei izmantot vienu pogu

en: Show full application menu
lv: Rādīt pilnu programmas izvēlni

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
lv: Atvērt izvēlni

en: Search
lv: Meklēt

en: Search…
lv: Meklēt...
