plasma_applet_clock - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
lv: Izskats

en: Show seconds hand
lv: Rādīt sekunžu rādītāju

en: General:
lv: Pamata:

en: Show time zone
lv: Rādīt laika joslu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
lv: Pašreizējais laiks — %1. Pašreizējais datums — %2.
