plasma_wallpaper_image - en to lt translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lt: Atverti paveikslą

[ctx: @title:window]
en: Directory with the wallpaper to show slides from
lt: Katalogas su darbalaukio fonais skaidrių rodymui

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
lt: Išdėstymas:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and cropped
lt: Pakeisto mastelio ir apkarpytas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
lt: Pakeisto mastelio

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, keep proportions
lt: Pakeisto mastelio, išlaikytų proporcijų

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
lt: Centruotas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
lt: Išklotas

en: Background:
lt: Fonas:

en: Blur
lt: Suliejimas

en: Solid color
lt: Vientisa spalva

en: Select Background Color
lt: Pasirinkti fono spalvą

en: Open Wallpaper Image
lt: Atverti darbalaukio fono paveikslą

en: Next Wallpaper Image
lt: Kitas darbalaukio fono paveikslas

en: Images
lt: Paveikslai

[ctx: @action:button the thing being added is an image file]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button]
en: Add Wallpaper Image…
lt: Pridėti darbalaukio fono paveikslą…

[ctx: @action:button the new things being gotten are wallpapers]
en: Get New…
lt: Gauti naują…

[ctx: @action:button]
en: Get New Wallpaper Images…
lt: Gauti naujų darbalaukio fono paveikslų…

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Restore wallpaper
lt: Atkurti darbalaukio foną

en: Remove Wallpaper
lt: Šalinti darbalaukio foną

en: This tool allows you to set an image as the wallpaper for the Plasma session.
lt: Šis įrankis leidžia jums nustatyti paveikslą kaip Plasma seanso darbalaukio foną.

en: An image file or an installed wallpaper kpackage that you wish to set as the wallpaper for your Plasma session
lt: Paveikslo failas ar įdiegtas darbalaukio fono kpackage paketas, kurį norite nustatyti kaip darbalaukio foną savo Plasma seansui

en: Specify the fill mode (e.g., stretch, preserveAspectCrop, etc.)
lt: Nurodykite užpildymo veikseną (pvz., stretch, preserveAspectCrop ir t.t.)

en: There is a stray single quote in the filename of this wallpaper (') - please contact the author of the wallpaper to fix this, or rename the file yourself: %1
lt: Šio darbalaukio fono failo pavadinime yra pašalinė kabutė (') - susisiekite su darbalaukio fono autoriumi, kad jis tai pataisytų arba patys pervadinkite failą: %1

en: Invalid fill mode specified: %1
lt: Nurodyta neteisinga užpildymo veiksena: %1

en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:
lt: Bandant nustatyti Plasma darbalaukio foną, įvyko klaida:

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the KPackage based %1
lt: KPackage paketas, paremtas %1, sėkmingai nustatytas visų darbalaukių fonu

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the image %1
lt: Paveikslas %1 sėkmingai nustatytas visų darbalaukių fonu

en: The file passed to be set as wallpaper does not exist, or we cannot identify it as a wallpaper: %1
lt: Failo, kuris buvo perduotas, kad būtų nustatytas darbalaukio fonu, nėra, arba nepavyksta jo atpažinti kaip darbalaukio fono: %1

note: i18n people, this isn't a "word puzzle". there is a specific string format for QFileDialog::setNameFilters
en: Media Files
lt: Medijos failai

en: Order:
lt: Tvarka:

en: Random
lt: Atsitiktinė

en: A to Z
lt: Nuo A iki Ž

en: Z to A
lt: Nuo Ž iki A

en: Date modified (newest first)
lt: Modifikavimo data (iš pradžių, naujausi)

en: Date modified (oldest first)
lt: Modifikavimo data (iš pradžių, seniausi)

en: Group by folders
lt: Grupuoti pagal aplankus

en: Change every:
lt: Keisti kas:

en: %1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valandą
lt[1]: %1 valandas
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valandą

en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutę
lt[1]: %1 minutes
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutę

en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundę
lt[1]: %1 sekundes
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundę

en: Folders
lt: Aplankai

[ctx: @action button the thing being added is a folder]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
lt: Pridėti aplanką…

en: Remove Folder
lt: Šalinti aplanką

en: Open Folder…
lt: Atverti aplanką…

en: There are no wallpaper locations configured
lt: Nėra sukonfigūruotų darbalaukio fono vietų

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as Wallpaper
lt: Nustatyti kaip darbalaukio foną

[ctx: @action:inmenu Set as Desktop Wallpaper]
en: Desktop
lt: Darbalaukio

[ctx: @action:inmenu Set as Lockscreen Wallpaper]
en: Lockscreen
lt: Ekrano užrakto

[ctx: @action:inmenu Set as both lockscreen and Desktop Wallpaper]
en: Both
lt: Abiejų

[ctx: @info %1 is the dbus error message]
en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:<nl/>%1
lt: Bandant nustatyti Plasma darbalaukio foną, įvyko klaida:<nl/>%1

en: An error occurred while attempting to open kscreenlockerrc config file.
lt: Įvyko klaida, bandant atverti kscreenlockerrc konfigūracijos failą.
