plasma-workspace - en to lt translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
lt: Konfigūruoti virtualias klaviatūras...

en: Virtual Keyboard: unavailable
lt: Virtuali klaviatūra: neprieinama

en: Virtual Keyboard: disabled
lt: Virtuali klaviatūra: išjungta

en: Show Virtual Keyboard
lt: Rodyti virtualią klaviatūrą

en: Virtual Keyboard: visible
lt: Virtuali klaviatūra: matoma

en: Virtual Keyboard: enabled
lt: Virtuali klaviatūra: įjungta
