plasma-workspace - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
lt: Nepavyko sukurti piktogramų valdiklių aplanko „%1“

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
lt: Nepavyko nukopijuoti piktogramų valdiklio darbalaukio failo „%1“ į „%2“

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Properties
lt: Savybės
