plasma_applet_devicenotifier - en to lt translation catalogue (32 entries)

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free of %2
lt: %1 laisva iš %2

[ctx: Accessing is a less technical word for Mounting; translation should be short and mean 'Currently mounting this device']
en: Accessing…
lt: Prijungiama…

[ctx: Removing is a less technical word for Unmounting; translation should be short and mean 'Currently unmounting this device']
en: Removing…
lt: Atjungiama…

en: Don't unplug yet! Files are still being transferred…
lt: Kol kas neatjunkite! Failai yra vis dar perkeliami…

en: Remove All
lt: Pašalinti visus

en: Click to safely remove all devices
lt: Spustelėkite, norėdami saugiai pašalinti visus įrenginius

en: No removable devices attached
lt: Nėra prijungta jokių keičiamųjų įrenginių

en: No disks available
lt: Nėra prieinamų diskų

en: Most Recent Device
lt: Paskiausiai prijungtas įrenginys

en: No Devices Available
lt: Nėra prieinamų įrenginių

[ctx: Open auto mounter kcm]
en: Configure Removable Devices…
lt: Konfigūruoti keičiamuosius įrenginius…

en: Removable Devices
lt: Keičiamieji įrenginiai

en: Non Removable Devices
lt: Nekeičiamieji įrenginiai

en: All Devices
lt: Visi įrenginiai

en: Show popup when new device is plugged in
lt: Įkišus naują įrenginį, rodyti iškylantįjį langą

en: Mount
lt: Prijungti

en: Open in File Manager
lt: Atverti failų tvarkytuvėje

en: Mount and Open
lt: Prijungti ir atverti

en: Eject
lt: Išstumti

en: Safely remove
lt: Saugiai pašalinti

en: Device Status
lt: Įrenginio būsena

en: A device can now be safely removed
lt: Dabar įrenginys gali būti saugiai pašalintas

en: This device can now be safely removed.
lt: Dabar šis įrenginys gali būti saugiai pašalintas.

en: You are not authorized to mount this device.
lt: Jūs neturite įgaliojimų prijungti šį įrenginį.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: You are not authorized to remove this device.
lt: Jūs neturite įgaliojimų pašalinti šį įrenginį.

en: You are not authorized to eject this disc.
lt: Jūs neturite įgaliojimų išstumti šį diską.

en: Could not mount this device as it is busy.
lt: Nepavyko prijungti šio įrenginio, nes jis yra užimtas.

en: One or more files on this device are open within an application.
lt: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta tam tikrose programose.

en: One or more files on this device are opened in application "%2". | One or more files on this device are opened in following applications: %2.
lt[0]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta „%2“ programoje.
lt[1]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.
lt[2]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.
lt[3]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: %2.

en: Could not mount this device.
lt: Nepavyko prijungti šio įrenginio.

[ctx: Remove is less technical for unmount]
en: Could not remove this device.
lt: Nepavyko pašalinti šio įrenginio.

en: Could not eject this disc.
lt: Nepavyko išstumti šio disko.
