plasma-workspace - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Use single button for application menu
lt: Programų meniu naudoti vieną mygtuką

en: Show full application menu
lt: Rodyti pilną programos meniu

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
lt: Atverti meniu

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search…
lt: Ieškoti…
