plasma_applet_clock - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Show seconds hand
lt: Rodyti sekundžių rodyklę

en: General:
lt: Bendra:

en: Show time zone
lt: Rodyti laiko juostą

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
lt: Dabar yra %1; Dabartinė data yra %2
