krunner_locationsrunner - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
kk: :q: дегенге сәйкесті жергілікті қапшық пен файлдарды, желідегі орындар мен Интернет сайттарды табу.

en: Open %1
kk: %1 дегенді ашу

en: Launch with %1
kk: %1 дегенмен жегу

en: Go to %1
kk: %1 дегенге өту

en: Send email to %1
kk: %1 дегенге эл.пошта жіберу
