plasma-workspace - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Send SIGTERM
ka: SIGTERM-ის გაგზავნა

en: Send SIGKILL
ka: SIGKILL-ის გაგზავნა

en: kill
ka: მოკვლა

en: Terminate running applications whose names match the query.
ka: შეყვანილ მოთხოვნაზე დამთხვეული გაშვებული აპლიკაციების მოკვლა.

en: Terminate %1
ka: %1-ის მოკვლა

en: Process ID: %1
ka: პროცესის ID: %1

en: CPU usage
ka: გამოყენებული პროცესორის დრო

en: inverted CPU usage
ka: cPU-ის ინვერსიული გამოყენება

en: nothing
ka: არაფერი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Kill Applications Config
ka: აპლიკაციების კონფიგის მოკვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useTriggerWord)
en: &Use trigger word
ka: &ტრიგერი სიტყვის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
ka: &ტრიგერი სიტყვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sorting)
en: &Sort by
ka: &დალაგების პირობა

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, sorting)
en: It is not sure, that this will take effect
ka: არაა დარწმუნებული, რომ რამე მოუვა
