plasma-workspace - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

[ctx: Audio files; translate this as a plural noun in languages with a plural form of the word]
en: Audio
ka: აუდიო

en: Images
ka: სურათები

en: Videos
ka: ვიდეოები

en: Spreadsheets
ka: ცხრილები

en: Presentations
ka: პრეზენტაციები

en: Folders
ka: საქაღალდეები

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Archives
ka: არქივები

en: Texts
ka: ტექსტები

en: Files
ka: ფაილები
